...

İletişim

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Whatsapp üzerinden ya da Telefonla arayarak odalar hakkında detaylı bilgi alabilir ve en hızlı şekilde rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bozcaada'ya ulaşım, Türkiye'nin farklı bölgelerinden feribot ve karayolu kombinasyonu ile gerçekleştirilebilir. İşte adım adım ulaşım rehberi:

İstanbul ve Diğer Büyük Şehirlerden

  1. Kara Yoluyla Çanakkale'ye Ulaşım: İstanbul’dan Çanakkale'ye giden otobüslerle yaklaşık 5-6 saat süren bir yolculuk sonrası Geyikli beldesine ulaşabilirsiniz. İzmir ve Bursa gibi diğer büyük şehirlerden de Çanakkale'ye otobüs seferleri mevcuttur.

  2. Geyikli’den Feribotla Bozcaada’ya Ulaşım: Çanakkale’ye varışınızın ardından, Geyikli İskelesi'nden kalkan feribotlarla Bozcaada'ya geçiş yapabilirsiniz. Geyikli feribot iskelesi, Çanakkale merkezine yaklaşık 45 dakikalık bir mesafededir. Feribot seferleri mevsime göre değişiklik gösterse de genellikle sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinden

  1. Kara Yoluyla Çanakkale'ye Ulaşım: Ankara'dan Çanakkale'ye direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Yaklaşık 9-10 saat süren bir yolculukla Çanakkale'ye ulaşabilirsiniz.

  2. Geyikli’den Feribotla Bozcaada’ya Ulaşım: Yukarıda bahsedildiği gibi, Çanakkale'den Geyikli'ye karayolu ile gidip, buradan feribotla Bozcaada'ya geçiş yapabilirsiniz.

Uçakla Ulaşım

Çanakkale Havaalanı, Bozcaada'ya en yakın havaalanıdır. İstanbul ve Ankara'dan Çanakkale Havaalanı'na düzenli uçuşlar mevcuttur. Havaalanından Çanakkale merkezine ve ardından Geyikli feribot iskelesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Feribot sefer saatleri ve ücretleri hakkında güncel bilgiler için feribot işletmecisi şirketin web sitesini ziyaret etmeniz veya otelinizden bilgi almanız önerilir. Berrin Butik Otel, gerektiğinde misafirlerine ulaşım konusunda yardımcı olabilir ve daha detaylı bilgi sağlayabilir.

 

Rezervasyon iptalleri ve değişiklikler için genellikle varış tarihinden en az 48 saat önce bildirimde bulunulması gerekmektedir. Detaylı bilgi ve koşullar için lütfen rezervasyon sırasında verilen bilgileri inceleyiniz veya resepsiyonumuzla iletişime geçiniz.

 

İletişim ve Adres Bilgileri

Adres

Alaybey mah boruzan Sok. No:14 BOZCAADA

Telefon

0532 120 39 17

Mail

adaconcept@outlook.com.tr

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.